» » Teknik Destek Hizmeti

İmleri Teknik Destek Hizmeti

[xfgiven_poster]
[xfvalue_poster] [xfvalue_rip]
İsmi:
Teknik Destek Hizmeti
Değerlendirme:
Yönetmen:
[xfvalue_editor]
[/xfgiven_editor]
Oyuncular:
[xfvalue_staring]
[/xfgiven_staring] [xfgiven_time]
Süre:
[xfvalue_time]
[/xfgiven_time]
İndir:
[/xfgiven_poster]
Teknik destek komut Destek Forum yanı sıra e-posta ile sağlanmaktadır. Eğer geliri olabilir sorulara olarak, tüm sorularınıza cevap çalışıyorum, ama nedeniyle ziyaretçilerin çok sayıda, bu her zaman mümkün değildir. Bu nedenle, garantili teknik destek yalnızca uzun bir komut dosyası için bir lisans elde etmiş kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Script için teknik destek hizmeti e-posta veya destek forumu üzerinden sağlanmaktadır. Tüm kullanıcılara destek vermemiz mümkün değildir. Bu nedenle sadece uygun lisansı satın almış kullanıcılarımıza destek vermekteyiz. Ayrıca destek konularınıza diğer kullanıcılar da cevap verebilirler.

Teknik destek hizmetleri şunlardır:

​1. ​​​Sistemi ilk kez kullanacaklar için sorulan sorulara yanıt verilir. Tüm sorulara cevap veriilmesi ve her dil için bu mümkün değildir. Eğer sistemle ilgili bir hata yoksa destek reddedilir.
2. Sistemin bir kerelik kurulumunu talep edebilirsiniz. Bunun için sunucunuzun tüm gereksinimlerinin tam olarak sağlanmış olması gereklidir. ( Bazı işlevleri devre dışı bırakmak gerekebilir )

3. Sistem yapısında yapmak istediğiniz değişiklikler için de destek alabilirsiniz. Örneğin, sistemin daha uygun çalışması için ufak bir değişiklik yapmanız gerekiyor. Bunun için nereye bakmanız gerektiği hakkında yardımcı olacağız. ( Size özel modüller yazmıyoruz ve al-kullan şeklinde hazır kod vermiyoruz. Sadece sistemin yapısını en iyi şekilde anlamanız için yardımcı oluyoruz. "Bunu nasıl yaparım ?" tarzı sorularınız dikkate alınmayacaktır )

4. Bir diğer sık karşılaşılan problem ise sistemin hatalı olarak güncellenmesi. Örneğin, sunucu bu işlem sırasında hata verdiğinde, yeni verilerin bir kısmı veritabanına ve ayarlara ekleniyor fakat diğer kısmı ise eksik kalıyor. Bu durumda hatalı veritabanda sizin için manuel olarak düzeltme yapılacaktır.

Lisans yenilemesi yapmayan kullanıcıların destek talepleri görmezden gelinecektir.
Filmi Hemen İndir

Filmi Hemen İndir

Bu metin yerine, reklamın çıkış kodunu yazın.
Panmazthaws
Люди кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Читайте статья по настройке компа здесь. Видео по установке и настройке смотрите тут. Играю уже пол года на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!!
  • 10 Mayıs 2018 22:51